הבלוג שלי:

5 צעדים פשוטים להגדלת הריווחיות בעסק

איך ניתן להגדיל את התפוקה שלנו, כאשר אנחנו כבר עובדים במקסימום יכולת?איך אנחנו מוצאים עוד זמן כאשר יש לנו כל כך הרבה  מה לעשות?כיצד אנו מגדילים את התפוקה שלנו, ומייצרים הרגלים שיעבדו בשבילנו באופן טבעי ובאופן אוטומטי בכל יום?איך לזהות פעילויות אלה בחיינו ובעסק שייתנו לנו את התשואה הגבוהה ביותר, ולגרום לנו להרוויח הרבה יותר?

 

בעלי עסקים נוטים לקום בבוקר ולפתוח מיד את תיבת המיילים שלהם עוד לפני שהם יצאו מהמיטה. הם עושים זאת גם במשך היום וכמובן גם בלילה לפני שהם נרדמים. כל אחד מאיתנו מסוגל לייצר אנרגייה = כסף.

אם אנחנו נגררים לעשות פעולות שאנשים אחרים רצו שנעשה (כמו לענות להם על המיילים או לענות לשיחות טלפון שאנחנו באמצע פעולות אחרות) אנחנו למעשה נגררים לביצוע סדר יום של מישהו אחר!

 

הדבר הנכון לעשות מיד שקמים בבוקר הוא לשתות 2 כוסות מים. וזאת כדי להרוות את הגוף שאיבד נוזלים בלילה. לאחר מכן אוכלים ארוחת בוקר קלה שתיתן לגוף אנרגייה לאחר מכן ואז מתחילים את יום העבודה.

 

מה עושים כדי לנצל את היום במלואו?

אנחנו עובדים מתוך מחשבה שצריך להקצות מספיק זמן לביצוע פעולות שמכניסות לנו המון כסף בהווה ובעתיד.

1.אנחנו מכינים רשימה של דברים שאנחנו יודעים שאנחנו צריכים לטפל בדחיפות.

2.לאחר מכן רושמים את הדברים החשובים ובסוף את הרשימה רושמים את הדברים הלא חשובים שלא מכניסים לנו כסף.

3.במשך היום יש להקצות פרקי זמן שלמים (שעה – עד שעה וחצי) לביצוע פעולות מהתחלה ועד הסוף.

4.עוברים שוב על הרשימה ובודקים אם יש פעולות שלא הכנסנו לרשימה – ששווה להשקיע זמן עליהן.

5.מחליטים מראש מהן הפעולות עם הערך הכספי הכי גדול לעסק ובודקים מה נוכל לעשות יותר

טעות מאוד גדולה שחייבים להימנע ממנה: לעשות פעולות שלא ידוע מה הערך שלהן לעסק. מכל פעולה שעושים, חייבים להעריך את התרומה שלה לעסק ולהעריך מתי הערך הכספי ישתקף מאותה פעולה. 

Facebook
דילוג לתוכן